Systemy piwniczne

System ścian działowych stanowi doskonałe rozwiązanie przy elastycznym wygradzaniu powierzchni do bezpiecznego przechowywania przedmiotów w piwnicach, garażach lub w innej przestrzeni.

System składa się ze standardowych elementów składowych, dzięki czemu łatwo go skompletować i rozbudować. System składa się z trzech rozwiązań modułowych typu F, FK i FP. Kombinacja wykorzystania tych paneli pozwala na maksymalne zabezpieczenie strefy przechowania. Bez względu na to, jaki system wybierzesz, wszystkie drzwi mają wzmocnioną konstrukcję, a strefa górna może być dodatkowo zabezpieczona sufitem. Obecne normy zapobiegania włamaniom wymagają zachowania maksymalnie 10-15 cm odstępu ściany od sufitu. Nasze górne sekcje pozwalają nam dostosować wysokość ściany magazynu do dostępnej przestrzeni, spełniając tym samym normy budowlane. Systemy F i FK można dociąć do żądanej wysokości. Aby ułatwić dostosowanie wysokości ściany do wszystkich rodzajów systemów w części górnej stosujemy ceowniki typu U.

Dostarczane drzwi są już zmontowane i stanowią odrębny moduł, którego instalacja jest prosta i bezproblemowa. Stosowana blacha jest pozbawiona ostrych krawędzi, przez co jest bezpieczna. System StoreRoom (panele i słupy) są malowane w kolorze jasnoszarym RAL 9018 . Kolor ten daje wrażenie większej przejrzystości. Jest to szczególnie istotne w ciemnych miejscach, czyli takich jak piwnice, garaże i strychy.

Projektujemy systemy piwniczne, dostarczamy je i montujemy

Oferowane przez nas systemy piwniczne stwarzają bardzo szerokie możliwości tworzenia skutecznych zabezpieczeń. Nasi Klienci nie muszą jednak mieć żadnej wiedzy na ten temat, by korzystać z optymalnego rozwiązania. Info-Protect proponuje kompleksową usługę, polegającą na przejściu wraz z Klientem przez wszystkie etapy wdrażania systemów ogrodzeń do piwnicy.

W jaki sposób przebiega współpraca?

Na początku, bazując na informacjach dostarczonych przez Klienta i pobranych wymiarach, proponujemy wstępne doradztwo techniczne. Po uzgodnieniu z Klientem podstaw oferowanego rozwiązania, projektujemy systemy piwniczne,indywidualnie dostosowane do przestrzeni użytkowanej przez zleceniodawcę. Uwzględniamy tu obowiązujące normy krajowe i unijne oraz wymagania stawiane przez przyszłych użytkowników. Jesteśmy do stałej dyspozycji Klienta już na tym etapie. Nasi specjaliści chętnie służą merytoryczną pomocą i wyjaśniają kwestie wzbudzające wątpliwości odbiorców.

Gotowy i zaakceptowany projekt oznacza, że można montować półki i ścianki działowe do piwnic. Przeprowadzamy pełne wdrożenie projektu. Poza sprzedażą samych produktów, nasi Klienci mogą liczyć także na dostawę oraz fachową instalację na miejscu, wykonaną przez doświadczonych specjalistów Info-Protect.
Niezależnie od tego, czy montujemy systemy ogrodzeń do piwnicy czy też stosujemy systemy ochronne w magazynach lub na halach produkcyjnych. Nie pozostawiamy Klientów samych z przekazanymi im rozwiązaniami. W każdej chwili służymy wsparciem i jesteśmy gotowi do wykonania usług gwarancyjnych (lub pogwarancyjnych w późniejszym terminie). Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić także adekwatne szkolenie, informujące o tym, w jaki sposób systemy piwniczne powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami producenta.

Dlaczego warto zaufać Info-Protect?

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące sprawdzonego, rzetelnego wykonawcy. Info-Protect działa w branży od ponad 15 lat! W tym czasie zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy systemy ogrodzeń do piwnic, ogrodzenia w magazynach i halach produkcyjnych oraz systemy logistyczne w setkach obiektów w całej Polsce. Tak bogate doświadczenie i szerokie grono zadowolonych Klientów dają nam pewność, że jesteśmy w stanie skutecznie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia.

Przykładamy również dużą wagę do innowacji. Staramy się nieustannie śledzić rynkowe nowości i świeże trendy, by oferować naszym Klientom systemy ogrodzeń do piwnicy, magazynów i hal o najlepszych parametrach i świetnie przemyślanych funkcjonalnościach. Skrupulatnie dobieramy też wykorzystywane produkty, bazując głównie na wyrobach cenionej na całym świecie, szwedzkiej marki Axelent.

W przypadku pytań dotyczących systemów piwnicznych lub innych produktów i usług Info-Protect, zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami. Zapraszamy zarówno do kontaktu telefonicznego, jak i mailowego lub też do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie.