Stalowe odbojnice przemysłowe

Skuteczne zabezpieczenie stref przebywania ludzi w szeroko pojętej przestrzeni przemysłowej zależy od właściwego wykorzystania odpowiednich produktów ochronnych. Począwszy od elementów ochrony bezpośredniej - odbojnic, barier i osłon po rozwiązania wizualne i ostrzegawcze – lustra, farby i taśmy do oznakowania powierzchni. Odbojnice doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie naszym celem będzie zapewnienie bezpieczeństwa zarówno mieniu, jak i pracownikom poruszającym się po obiekcie. W ofercie Info-Protect znaleźć można szereg profesjonalnych stalowych odbojnic, przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Oferowane produkty odznaczają się bardzo dobrą funkcjonalnością i wysoką jakością co powoduje że mogą być stosowane do konstruowania różnego rodzaju zabezpieczeń.

Wytrzymałe odbojnice stalowe

Wszystkie z oferowanych produktów zostały zaprojektowane w taki sposób, by skutecznie absorbować energię uderzeniową i tym samym chronić przed uszkodzeniami spowodowanymi np. przez wózki widłowe czy inne pojazdy. Nie bez znaczenia w kontekście zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jest również specjalna kolorystyka, dzięki której stalowe odbojnice są łatwo dostrzegalne z każdego miejsca obiektu.

Odbojnice przemysłowe – zróżnicowany asortyment

W naszej ofercie znaleźć można stalowe odbojnice przemysłowe mające zróżnicowane zastosowanie, w tym odbojnice podłogowe, wózkowe czy słupowe. Produkty dostępne są w różnych wersjach rozmiarowych, ponadto w zależności od rodzaju powierzchni można je z powodzeniem stosować tak na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Niektóre odbojnice zostały wyposażone w specjalne mechanizmy amortyzujące, dzięki czemu w razie kolizji nie uszkadzają pojazdów. W Info-Protect staramy się nieustannie uzupełniać asortyment o coraz to nowe produkty skonstruowane przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Ze względu na duże zróżnicowanie oferty każdy Klient ma możliwość wyboru produktu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

 

Odbojnice przemysłowe w przystępnych cenach

Oferowane produkty to nie tylko wysoka jakość i wytrzymałość, ale także atrakcyjne ceny. Dokładamy największych starań aby nasza cena była konkurencyjna a oferowane odbojnice wyróżniały się wysokim standardem wykonania na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań. Klientów pragnących zdobyć szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów, a w szczególności ich parametrów technicznych, prosimy o kontakt. Zapraszamy do zakupów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktów, a także w celu złożenia zamówienia na produkty o innych niż proponowane wymiarach, prosimy o kontakt.