Blokady parkingowe

Zabezpieczenie miejsca parkingowego

Dostępne w naszym asortymencie blokady parkingowe to skuteczne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno na parkingach prywatnych, jak i w przestrzeniach publicznych. Blokady są trwałe i solidne, przystosowane do warunków zewnętrznych oraz odporne na negatywne działanie wiatru i deszczu. W naszej ofercie znajdują się następujące produkty:

Składana ramka parkingowa

Ten rodzaj blokady na miejsce parkingowe skutecznie zabezpiecza przed nieupoważnionym korzystaniem z parkingu. Ramka składa się w taki sposób, aby z miejsca parkingowego bezpiecznie mógł korzystać właściciel większości samochodowych marek, nie powodując szkód w budowie zawieszenia pojazdu. Blokada parkingowa typu ramka ma konstrukcję stalową, może być montowana pod lub na powierzchni gruntu. Dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych – biała lub biało-czerwona, z elementami odblaskowymi lub bez. Ramka jest zamykana na klucz. Istnieje możliwość dobrania dwustronnej wkładki patentowej.

Słupek składany

W naszej ofercie dysponujemy różnego rodzaju słupkami parkingowymi. Stalowa konstrukcja słupka we wszystkich wariantach wygląda podobnie. Różnice widoczne są na poziomie konstrukcji systemu składania. W przypadku blokad parkingowych, można wyróżnić następujące rodzaje:

  • Pierwszym w prezentacji systemem jest blokada miejsca parkingowego Commander-Plus. To innowacyjne i niezwykle wygodne rozwiązanie polega na konstrukcji specjalnej rynienki, w którą chowa się słupek. Taka konstrukcja blokady miejsca parkingowego zapewnia gładką powierzchnię terenu, bezpieczną dla pieszych i rowerzystów. Po schowaniu słupek zakryty jest stalową płytką, która tworzy równą płaszczyznę z terenem wokół. Ten rodzaj zapory parkingowej występuje w dwóch wersjach - A lub B. Różnica polega na wyborze zamka i systemu kluczy do blokady. Commander-Plus A wyposażony jest w cylindryczny zamek wsuwany z kompletem 2 kluczy, z kolei Commander-Plus B otwierany oraz blokowany jest przez klucz trójkątny. System Commander-Plus przeznaczony jest do montażu na suchym podłożu.

  • Drugim systemem jest Controller, który dodatkowo może być wyposażony w zaczepy na łańcuchy, które pozwolą odgrodzić większe obszary zastrzeżone – na terenach przemysłowych, komercyjnych, prywatnych lub publicznych. Blokada parkingowa Controller również dostępna jest w dwóch wersjach – na klucz do zamka cylindrycznego lub klucz trójkątny.

Blokada parkingowa controller

  • Kolejnym wariantem jest półautomatyczny słupek składany – Controller Plus. System polega na tym, że wystarczy odblokować zamek i lekko nacisnąć blokadę, aby ją położyć. Aby postawić słupek, należy nacisnąć pedał, który znajduje się w podstawie. W tym momencie zamek zablokuje się sam automatycznie.

  • System blokowania miejsca parkingowego Defender posiada skobel w kształcie litery U, który podnosi słupek i pozwala go zamknąć na kłódkę. Podstawa słupka może być mocowana na lub pod powierzchnią ziemi. Sam słupek jest metalowy, bardzo łatwy w montażu oraz w codziennym użytkowaniu. Występuje w wersji ocynkowanej lub malowanej, na dowolny, dostępny kolor.

Blokada parkingowa Defender

Blokady parkingowe - podsumowanie

Blokady parkingowe mogą mieć formę ramki lub składanego słupka. Występują w 4 wariantach konstrukcyjnych:

  1. Commander-Plus – system, który zapewnia idealną gładkość całej powierzchni wokół. W specjalną rynienką chowa się zabezpieczony już wstępnie słupek. Stalowa płytka przykrywa rynienkę, tworząc gładką powierzchnię, nie stanowiącą zagrożenia dla pieszych i rowerzystów.
  2. Controller – dzięki możliwości doczepienia łańcuchów, może być przeznaczony do odgrodzenia większy obszarów chronionych.
  3. Controller Plus – który pozwala na oddzielenie większej powierzchni terenów skażonych i niebezpiecznych.
  4. Defender – ze specjalnym skoblem w kształcie litery „U”, za pomocą którego można szybko i sprawnie postawić blokadę.

Zapory parkingowe, które dostępne są w naszej ofercie, są mocne i kompaktowe, a jednocześnie eleganckie i ponadczasowe – łatwe w złożeniu oraz w użytkowaniu. Aby dowiedzieć się więcej o konstrukcji blokad parkingowych, szczegółów technicznych oraz możliwości montażu zamka, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.