Farba antypoślizgowa

W ofercie naszego sklepu posiadamy materiały odpowiednie między innymi do przestrzeni magazynowych i produkcyjnych. W asortymencie znaleźć można farbę antypoślizgową– przeznaczona do użycia na różnorodnych powierzchniach, np. na asfalcie, chodniku, powierzchniach kompozytowych kamiennych. Ponadto farba antypoślizgowa do betonu na zewnątrz doskonale sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Produkt znajdziesz w naszym sklepie w pojemniku pięciolitrowym, który starcza na pomalowanie powierzchni około 20-25 m2.

Farba antypoślizgowa – zalety i cechy

Przede wszystkim dostępny w naszej ofercie produkt z powodzeniem można wykorzystać na betonie, metalu, asfalcie i innych podłożach wewnątrz i na zewnątrz. Po drugie bardzo łatwo się ją aplikuje, można nakładać za pomocą wałka, pędzla lub nawet specjalistycznego natrysku. Dzięki jednoskładnikowej formule, proces malowania jest znacznie uproszczony. Zaleca się, w zależności również od podłoża, aby nakładać więcej niż jedną warstwę farby antypoślizgowej do betonu na zewnątrz.

Łatwość w jej stosowaniu kryje się również w szybkim schnięciu. Ponadto nałożona substancja okazuje się być wyjątkowo odporna na ścieranie, dlatego też nadaje się do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Jej zaletą jest wyjątkowo dobre krycie kolorem, dzięki czemu podczas jej stosowania można uzyskać również wysokie wartości estetyczne.