Odbojnice parkingowe

Zapewnienie bezpieczeństwa na parkingach samochodowych nie jest zadaniem łatwym. Wzmożony ruch oraz ograniczona przestrzeń to czynniki, które wpływają na to, że parkingi są częstymi miejscami kolizji. Aby skutecznie zredukować liczbę kolizji, warto wykorzystać odbojnice parkingowe - elementy wyposażenia obiektu, które zapewnią ochronę samochodom na odpowiednio wysokim poziomie. W ofercie Info-Protect znaleźć można szereg sprawdzonych i dedykowanych właśnie parkingom produktów. Ich wykorzystanie pozwoli podnieść standardy bezpieczeństwa na każdym, nawet na najbardziej eksploatowanym i zatłoczonym parkingu.

Gumowe odbojnice parkingowe

Funkcjonalne odbojnice parkingowe o szerokim zastosowaniu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy trwałe, profesjonalne odbojnice parkingowe, które sprawdzą się doskonale na parkingach samochodowych, gdzie służyć będą do wyznaczania miejsc parkingowych. Produkty wykonane zostały z wytrzymałej gumy, pochodzącej z recyklingu, która odznacza się dobrą odpornością na odkształcenia oraz działanie czynników atmosferycznych (w tym temperatury oraz promieniowania UV). Z tego względu proponowane odbojnice parkingowe mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak wewnątrz obiektów, np. w parkingach podziemnych przy centrach handlowych.

Odbojnice parkingowe – właściwości

Oferowane odbojnice parkingowe to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkty są łatwe w montażu: w zależności od powierzchni, do której zostaną przymocowane do ich instalacji użyć można specjalnych śrub mocujących bądź kleju. Nie bez znaczenia jest również to, że artykuły dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a ich powierzchnia pokryta została specjalnymi znacznikami odblaskowymi. Dzięki nim odbojnice są dobrze widoczne niezależnie od pory dnia i nocy.

Gumowe odbojnice parkingoweOdbojnice parkingowe biało czerwone

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, a także w celu złożenia zamówień prosimy o kontakt – telefoniczny bądź mailowy. Służymy natychmiastową pomocą.