Odbojnice słupowe

Oferta Info-Protect rozbudowana jest o szereg produktów służących do zabezpieczania parkingów, magazynów, hal produkcyjnych oraz całych zakładów produkcyjnych. Wszystkie one odznaczają się wytrzymałością i funkcjonalnością, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa – zarówno, gdy idzie o ochronę mienia, jak i pracowników. Ciekawą propozycję stanowią specjalne odbojnice słupowe. Proponowane produkty przygotowane zostały z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Odbojnice słupowe – charakterystyka

Największą zaletą oferowanych produktów jest ich konstrukcja. Odbojnice słupowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by z jednej strony absorbować nawet bardzo duże siły najazdu, a z drugiej minimalizować uszkodzenie tak słupa, jak i pojazdów. Odbojnica słupowa z amortyzacją wyposażona jest w zderzaki poliuretanowe, które absorbują energię uderzeniową oraz w odpowiednie sprężyny spiralne, dzięki którym, w trakcie uderzenia, odchylają się o maks. 25°, a następnie automatycznie powracają do pozycji wyjściowej. Oprócz dużej wytrzymałości odbojnice słupowe powinny być również doskonale widoczne i dlatego zastosowano specjalną żółto-czarną kolorystykę.

Odbojnice słupowe – różne warianty

Proponowane produkty mogą być stosowane tak wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. W drugim przypadku zostają one nie tylko powleczone tworzywem sztucznym, ale nadto ocynkowane ogniowo. W ten sposób odbojnice słupowe stają się odporne na działanie czynników atmosferycznych. Odbojnice słupowe są przystosowane do mocowania kołkami. W razie potrzeby, na życzenie Klienta, produkt dostępny jest z kotwami przeznaczonymi do zabetonowania. Klientów, którzy chcieliby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz poszczególnych artykułów wchodzących w jej skład zapraszamy do kontaktu. Odbojnice słupowe? Służymy natychmiastową pomocą.