Facebook LinkedIn

Szlabany wjazdowe

Dostęp do przedsiębiorstwa powinien być ograniczony wyłącznie do osób upoważnionych. Brak uzasadnionego powodu nie zawsze stanowi jednak wystarczający argument dla osoby, która chce dostać się na teren placówki. Skuteczne ograniczenia to te najprostsze: szlabany parkingowe są stosowane zarówno przez małe firmy, jak i wielkie korporacje pragnące zapewnić bezpieczeństwo pracownikom oraz uchronić towar przed kradzieżą lub dewastacją. Jesteśmy zwolennikami właśnie takich rozwiązań - prostych w obsłudze, a co za tym idzie, skutecznych.

Szlabany parkingowe dla większego bezpieczeństwa

Proponowane przez nas blokady wjazdowe przystosowane zostały do pracy w trudnych warunkach. System działa bez zarzutu dzięki wykorzystaniu lekkiego aluminium oraz ocynkowanych elementów metalowych. Ramię porusza się płynnie bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Do wykończenia elementu użyto specjalnych farb, które opierają się działaniu słońca oraz wilgoci, a do tego są wyraźnie widoczne z daleka.

Szlabany wjazdowe – praktyczne blokady parkingowe

Blokady tego typu znajdują zastosowanie w wielu miejscach, w których istnieje możliwość ograniczenia poruszania pojazdów mechanicznych. Szlaban wjazdowy można ustawić przy wjeździe na parking oraz przed garażami firmowymi. Konstrukcja skutecznie uniemożliwia wjazd na teren obiektów przemysłowych, hal magazynowych czy budynków publicznych. Aby zwiększyć skuteczność ich działania, warto zamontować je tuż przy stróżówkach lub pomieszczeniach pracowników ochrony, którzy mogą od razu zweryfikować tożsamość osoby chcącej wjechać na teren przedsiębiorstwa.