Znakowanie terenu: akcesoria

Wychodząc naprzeciw bieżącym potrzebom związanym z sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie oraz podążającymi za tym obostrzeniami rządowymi, przygotowaliśmy kompleksową ofertę akcesoriów do zabezpieczania obiektów. W korzystnych cenach znajdą Państwo produkty najwyższej jakości – taśmy antypoślizgowe i fotoluminescencyjne, słupki ogrodzeniowe z taśmą lub łańcuchem, kasety z taśmą zwijaną, barierki taśmowe oraz mobilne systemy wygrodzeń.

Charakterystyka artykułów zabezpieczających

Tym, co wyróżnia nasze produkty do znakowania terenu, jest przede wszystkim:

  • Wysoka jakość materiałów – dzięki niej oznakowany teren jest widoczny z daleka. Materiały nie blakną oraz są trwałe nawet przy dużej eksploatacji terenu.
  • Hurtowe ilości - dysponujemy dużym zapleczem magazynowym, dzięki czemu możemy zrealizować większe zamówienia na zabezpieczenie obiektów użytku publicznego, sklepów wielkopowierzchniowych, instytucji publicznych, urzędów, infrastruktury drogowej, produkcyjnej i magazynowej.
  • Globalny zasięg – realizujemy zamówienia na terenie całej Europy.
  • Bezpośrednia obsługa – fachowe doradztwo w zakresie każdego zamawianego produktu pozwala na idealne dopasowanie oferty do potrzeb klienta w celu wdrożenia najbardziej optymalnego rozwiązania.

Do kogo kierujemy nasze produkty?

Rygorom wprowadzenia specjalnych zasad funkcjonowania w sytuacji epidemiologicznej poddane są przede wszystkim sklepy oraz obiekty użyteczności publicznej. Odpowiednie oznakowanie przestrzeni – wskazanie stref jest konieczne ze względu na nakazy rządowe, ale przede wszystkim ma na celu zagwarantowanie możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa osób przebywających w obiekcie – pracowników oraz klientów. Stopniowe odmrażanie gospodarki będzie powodowało coraz większy ruch ludzi, a tym samym ważniejsze stanie się odpowiednio dobre zarządzanie przestrzenią. Nasi fachowcy dobiorą właściwy asortyment dedykowany do konkretnych obiektów. Dzięki bieżącej znajomości przepisów oraz zaleceń, uzbroimy każdy obiekt w potrzebne i widoczne akcesoria, dzięki którym będzie można w przemyślany oraz bezpieczny sposób kierować ruchem.

Nasza oferta akcesoriów zabezpieczających

Na stronie internetowej: http://www.info-protect.pl/ znajdą Państwo szczegóły naszej oferty. W razie pytań, prosimy o kontakt. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja jest dynamiczna. Na bieżąco śledzimy zmiany, dostosowując naszą ofertę do aktualnych potrzeb. Bezustannie wprowadzamy modyfikacje i ulepszenia, które w najlepszy sposób znajdą zastosowanie w znakowaniu obiektów w sytuacji pandemii.