O firmie

Firma INFO-PROTECT z pasją realizuje działalność, która obejmuje obszary logistyki magazynowej, zabezpieczenia maszyn i robotów przemysłowych oraz budownictwa.

Naszym głównym zakresem działalności jest dystrybucja na terenie Polski produktów szwedzkiej firmy AXELENT AB. 

Firmę INFO-PROTECT tworzy zespół ludzi posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów zabezpieczeń dla logistyki i przemysłu. Specjalizujemy się w profesjonalnym zabezpieczaniu regałów magazynowych, systemu przenośników, maszyn oraz robotów przemysłowych. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych i w budownictwie.

Proponowane przez nas systemy ogrodzeń oraz zabezpieczeń są produkowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie i materiały wysokiej jakości. Gwarantem najwyższej jakości produktów jest szwedzka firma AXELENT AB. Zasięg globalny i ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawiają, że firma jest jednym z największych producentów ogrodzeń bezpieczeństwa na świecie. Doświadczenie kadry w realizacji złożonych projektów oraz nacisk na rozwój własnych produktów i technologii są głównymi powodami, dzięki którym firma AXELENT AB zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Bezpośredni kontakt z klientem pozwala na ciągłe doskonalenie i rozwijanie systemów o nowe rozwiązania.

Ogrodzenia bezpieczeństwa poddawane są różnym testom i badaniom pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Potwierdzeniem jest zgodność z Dyrektywą Maszynową 2006/42/EC. System ogrodzeń wyposażony jest w wysokiej jakości zamki bezpieczeństwa i nowatorskie systemy mocowań paneli.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ciągle poszerzmy ofertę o nowe rozwiązania, czego dowodem jest wprowadzenie do sprzedaży systemu korytek kablowych oraz akcesoriów do ochrony magazynowej. Ze szczegółową ofertę można zapoznać się wchodząc na stronę LJ Solution.

Zadowolenie naszych klientów jest dewizą naszej firmy. Dlatego by spełnić wszystkie oczekiwania zespół fachowców tworzących naszą firmę nieustannie rozszerza swoje kompetencje, śledzi światowe trendy oraz monitoruje aktualne potrzeby nabywców. Nasze rozwiązania znalazły zastosowania w setkach magazynów i firm produkcyjnych na terenie kraju oraz w wielu państwach Europy.

To co nas wyróżnia to kompleksowe i indywidualne podejście do klienta. Nasz zakres działań to obsługa na wszystkich etapach realizacji, a w szczególności:


Opracowanie koncepcji

  • doradztwo techniczne
  • pomiary i projekt

Wdrożenie projektu

  • sprzedaż i dostawa
  • montaż

Obsługa Klienta

  • nadzór powykonawczy
  • szkolenia z zakresu wykorzystania produktu
  • usługi gwarancyjne i pogwarancyjne

Towarzysząc klientowi od chwili podjęcia decyzji o planowanej inwestycji, oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie, a tym samym gwarantujemy bezpieczeństwo realizacji całego przedsięwzięcia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć rozwiązanie najbardziej optymalne.

Nasze produkty, wiedza i doświadczenie stanowią dla Państwa gwarancję inwestycyjnego sukcesu.