Stalowe barierki zaporowe

W ofercie posiadamy artykuły przeznaczone do zabezpieczania różnego rodzaju wydarzeń, stalowe barierki drogowe, które doskonale nadają się między innymi do kontroli tłumów ludzi lub oddzielenia strefy jazdy samochodów od drogi dla pieszych. Mimo wszystko dostępne w naszej ofercie ochronne barierki drogowe stalowe mają jeszcze szersze, bardziej uniwersalne zastosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ich zaletami. Dostępne balustrady oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Trzy dostępne warianty:

  • balustrada zaporowa z przymocowaną nóżką 23,
  • balustrada zaporowa z przymocowaną nóżką 25,
  • balustrada zaporowa z podporą w stylu LPS.

Dwie pierwsze wersje mają podpórkę na stałe przymocowaną. Z kolei w przypadku modelu LPS możliwy jest bezproblemowy jej demontaż, co czyni naszą ochronną, drogową barierkę stalową bardziej uniwersalną w jej użytkowaniu. Wspólną zaletą wszystkich trzech wariantów jest możliwość ich dowolnego łączenia ze sobą, dzięki czemu łatwo sprawdzają zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Pomimo tego, że ich głównym miejscem stosowania będą jezdnie i chodniki, to również można je wykorzystać w przestrzeniach magazynowych, szczególnie w dużych halach.

Cechy ochronnych stalowych barierek

W asortymencie posiadamy trzy warianty, które można do woli łączyć tworząc balustradę dostosowaną do obszaru, jaki ma ona zabezpieczać. Przede wszystkim nasze stalowe barierki są wysoce wytrzymałe i odporne zarówno na działanie czynników i warunków atmosferycznych, takich jak wysoka lub niska temperatura, wiatry, śniegi i deszcze. Ponadto dzięki specjalnym podpórkom cechują się one wyjątkowo niskim ryzykiem przewrócenia się, na przykład pod wpływem napierającego tłumu lub silnego wiatru.

Duże możliwości wykorzystania

Przede wszystkim stalowe barierki ochronne drogowe wykorzystuje się do zabezpieczania przestrzeni ruchu pojazdów i pieszych. Są one jednak o wiele bardziej uniwersalne niż mogłoby się wydawać. Na przykład można je wykorzystać do wydzielenia miejsc podczas organizacji wydarzeń, takich jak duże koncerty lub spotkania z celebrytami i politykami. Z drugiej strony znajdują one swoje zastosowanie w magazynach, zakładach produkcyjnych czy warsztatach pozwalając na wydzielanie określonych stref, a tym samym zapewnienie większego porządku.

Drogowe barierki stalowe ochronne doskonale sprawdzają się podczas oddzielania stref, w których wykonuje się prace budowlane i remontowe. Na przykład na chodnikach, tak aby zachować odpowiednią odległość pomiędzy trasą przechodniów, a pracami, podczas których mogłaby spaść cegłówka lub mógłby powstać odprysk od kucia w betonie. Jak widać, funkcja zabezpieczająca wychodzi w takim przypadku na pierwszy plan.