Aktualności

Praktyczna piwnica – jak to zrobić nowocześnie?

Praktyczna piwnica – jak to zrobić nowocześnie?

Lokatorzy mieszkań oraz domów jednorodzinnych muszą mieć do dyspozycji miejsca, w których można przechowywać wiele przedmiotów. To bardzo przydatne, ponieważ niektórych rzeczy ludzie nie chcą i nie mogą trzymać tam, gdzie mieszkają. Piwnice i skrytki, a także strychy pozwalają rozwiązać ten problem. Jednakże ostatnie lata przynoszą pewne zmiany. Coraz rzadziej w blokach spotyka się klasyczne piwnice murowane. Powstaje natomiast jedna duża przestrzeń, która w zależności od potrzeb może być dzielona na mniejsze części. To z kolei oznacza, że wykonanie tej części budynku może być szybkie i bez porównania tańsze niż kiedyś.

Konferencja „Innowacyjne rozwiązania automatyzacji odpowiadające trendom rynkowym

Konferencja „Innowacyjne rozwiązania automatyzacji odpowiadające trendom rynkowym"

Nasza firma jest partnerem wydarzenia "Innowacyjne rozwiązania automatyzacji odpowiadające trendom rynkowym", które odbędzie się w ramach cyklu "Spotkania z robotyką".

Poznajcie naszą nową stronę internetową

Poznajcie naszą nową stronę internetową

Witamy na naszej nowej stronie internetowej.

Nowy panel do narzędzi X-Guard

Nowy panel do narzędzi X-Guard

Przedstawiamy nowy panel narzędziowy z systemu X-Guard, który ma zastosowanie w miejscach, gdzie operator potrzebuje uzyskać szybki dostęp do narzędzi podczas obsługi maszyny.

Słup z przyciskami X-Guard

Słup z przyciskami X-Guard

Prezentujemy Państwu nowatorskie rozwiązanie słupa, który wyposażony jest w przyciski ułatwiające sposób otwierania bram z zamkami bezpieczeństwa w systemie X-Guard.