Systemy logistyczne

Systemy Axelent ścianek działowych dzielą się na cztery systemy znane wspólnie jako Store.

Wybór systemu zależy od konkretnych wymagań.

Stwórz nowe, zmień lub rozbuduj.

Pod tymi hasłami kryją się możliwości systemowych ogrodzeń magazynowych. To potrzeba produkcji lub magazynu decyduje o wyborze rozwiązania. Systemy ogrodzeń magazynowych podążają za tym trendem. Takie kryteria jak prostota w montażu i rozbudowie, funkcjonalność i możliwość adaptacji, powodują że systemy logistyczne mogą być zastosowane w różnych wariantach i konfiguracjach. Efektem jest otrzymanie systemu elastycznego, bezpiecznego i ekonomicznego.

System można scharakteryzować w następujących pojęciach:

Bezpieczeństwo

Systemy ścianek działowych magazynowych zaprojektowano i wykonano w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania, jakie obecnie są stawiane systemom ogrodzeń w magazynie. Systemy prezentują doskonałe charakterystyki bezpieczeństwa oraz zgodne są z normami UE obowiązującymi dla tego rodzaju elementów ochronnych.

Praktyczne i funkcjonalne rozwiązania

Ideą systemu magazynowego jest, aby wszelkie przeprowadzane prace na zewnątrz i wewnątrz ogrodzeń siatkowych przebiegały w sposób niezakłócony. Dlatego priorytetem jest dla nas stosowanie takich rozwiązań, które zintegrują się z istniejącą strukturą produkcyjną w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wszechstronność

Standardowe, modułowe rozwiązania w zakresie paneli, słupów oraz akcesoriów montażowych umożliwiają bezproblemową budowę nowych oraz modernizację istniejących systemów ochronnych. System charakteryzuje prosty i intuicyjny sposób montażu, który w sposób przyjazny zaprezentowany jest na instrukcjach.

Ekonomia

Wszechstronność i prosta obsługa wraz z szybką dostawą i montażem sprawiają, że wybierając modułowe systemy ścianek działowych Axelent, uzyskujecie Państwo sprawdzone, ekonomiczne rozwiązanie.