Facebook LinkedIn

Systemy logistyczne

Systemy ścianek działowych dzielą się na cztery systemy znane wspólnie jako Store.

Wybór systemu zależy od konkretnych wymagań.

Stwórz nowe, zmień lub rozbuduj.

Pod tymi hasłami kryją się możliwości systemowych ogrodzeń magazynowych. To potrzeba produkcji lub magazynu decyduje o wyborze rozwiązania. Systemy ogrodzeń magazynowych podążają za tym trendem. Takie kryteria jak prostota w montażu i rozbudowie, funkcjonalność i możliwość adaptacji, powodują że systemy logistyczne mogą być zastosowane w różnych wariantach i konfiguracjach. Efektem jest otrzymanie systemu elastycznego, bezpiecznego i ekonomicznego.

Co warto wiedzieć o systemach logistycznych ?

Wysoka jakość naszej oferty uzależniona jest nie tylko od zdolności i rzetelności naszych specjalistów, ale również od tego, jakie systemy logistyczne wybieramy dla naszych Klientów. Od wielu lat stosujemy produkty tworzone przez firmę która w tej branży jest synonimem solidnego wykonania oraz nowoczesności. Produkuje systemy ścianek działowych oraz wiele innych rozwiązań dla bezpieczeństwa od ponad 20 lat, współpracując z partnerami na całym świecie.

Duże doświadczenie tego producenta oraz fakt, że kładzie on ogromny nacisk na ciągły rozwój sprawiły, że również my zdecydowaliśmy się na skorzystanie właśnie z wyrobów tej firmy. Stale powiększające się grono Klientów zadowolonych z systemów ścianek magazynowych wdrażanych przez Info-Protect utwierdza nas w przekonaniu, że był to właściwy wybór.

Czym charakteryzują się systemy ścianek magazynowych Store?

Co wyróżnia poszczególne systemy magazynowe z serii Store? Rozwiązania te mają odmienne wysokości i szerokości, a także opcje rozbudowy oraz montażu.

Ogrodzenia magazynowe X-Store zawierają panele o dwóch wysokościach i sześciu szerokościach, mocowane do słupów oraz niskich podpór. Istnieje też możliwość montażu dodatkowych elementów do modyfikacji. Drugą grupą produktów X-Store jest system ścianek działowych z wypełnieniami z blachy oraz tworzywa, które z kolei dostępne są w dwóch wysokościach oraz dwóch szerokościach.

Ponadto modułowe systemy ścianek działowych X-Store zawierają wiele interesujących bram, w tym modele uchylne i przesuwne, z poprzeczką lub bez niej. Warto też zwrócić uwagę na duże zróżnicowanie zamknięć - do wyboru Klienta są zarówno uchwyty na kłódkę i zatrzaski, jak i zamki cylindryczne z patentową wkładką. Drugie rozwiązanie wśród systemów logistycznych Axelent to Flexi-Store, a więc panele w trzech wysokościach i sześciu szerokościach, montowane do słupów i podpór niskich z wykorzystaniem elementów do modyfikacji w pionie i poziomie. W tym wypadku również istnieje możliwość wyboru płyt z wypełnieniem z blachy lub tworzywa w różnych kombinacjach odpowiadających wymaganiom Klienta. System ścianek działowych Flexi-Store doskonale sprawdza się w przypadku magazynów wymagających odseparowania wybranej strefy ze np. względu na niebezpieczny charakter przechowywanych produktów lub ich wysoką wartość.

Kolejna oferowana przez nas opcja to systemy magazynowe SafeStore, gwarantujące doskonały poziom bezpieczeństwa. Montaż w tym przypadku polega na mocowaniu paneli do „pleców regału paletowego”, co pozwala na zabezpieczenie produktów przed upadkiem. Ten system logistyczny zawiera sześć paneli standardowych, łatwych do zintegrowania z niemal wszystkimi rozwiązaniami regałowymi. SafeStore doskonale sprawdza się w magazynach o każdym rozmiarze.

Ostatnia możliwość to system półek na regały ShelfStore, czyli praktyczny zestaw modeli siatkowych w różnych wymiarach, nadający się do składowanie produktów o różnych charakterze. To system gwarantujący bardzo bezpieczną i prostą obsługę, a przy tym nie gromadzący kurzu i przepuszczający światło.

System można scharakteryzować w następujących pojęciach:

Bezpieczeństwo

Systemy ścianek działowych magazynowych zaprojektowano i wykonano w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania, jakie obecnie są stawiane systemom ogrodzeń w magazynie. Systemy prezentują doskonałe charakterystyki bezpieczeństwa oraz zgodne są z normami UE obowiązującymi dla tego rodzaju elementów ochronnych.

Praktyczne i funkcjonalne rozwiązania

Ideą systemu magazynowego jest, aby wszelkie przeprowadzane prace na zewnątrz i wewnątrz ogrodzeń siatkowych przebiegały w sposób niezakłócony. Dlatego priorytetem jest dla nas stosowanie takich rozwiązań, które zintegrują się z istniejącą strukturą produkcyjną w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wszechstronność

Standardowe, modułowe rozwiązania w zakresie paneli, słupów oraz akcesoriów montażowych umożliwiają bezproblemową budowę nowych oraz modernizację istniejących systemów ochronnych. System charakteryzuje prosty i intuicyjny sposób montażu, który w sposób przyjazny zaprezentowany jest na instrukcjach.

Ekonomia

Wszechstronność i prosta obsługa wraz z szybką dostawą i montażem sprawiają, że wybierając modułowe systemy ścianek działowych, uzyskujecie Państwo sprawdzone, ekonomiczne rozwiązanie.