Balustrady przemysłowe i barierki ochronne

Służą one przede wszystkim do zabezpieczania terenu magazynu lub przeznaczonego pod organizację większego magazynu. W ofercie naszego sklepu posiadamy balustrady przemysłowe i barierki ochronne BHP, które mają szerokie zastosowanie w różnych branżach. Dostępne w naszej ofercie pozwalają na przykład na rozgraniczanie przestrzeni magazynowej bądź do kontroli tłumów podczas eventów organizowanych przez miasta lub firmy.

Balustrady przemysłowe - cechy

Przede wszystkim są wysoce wytrzymałe i mocne, a dzięki temu odporne na zniszczenia czy zgięcia. Barierki przemysłowe ochronne BHP z powodzeniem sprawdzają się w magazynach. Dzięki ich solidnej konstrukcji wykorzystuje się je do zapobiegania skutkom ślizgania się czy toczenia pojazdów i towarów. W przypadku, kiedy na balustrady przemysłowe działa duża siła, odchylają się one do pewnego poziomu unikając zniszczenia i skutecznie realizując swoje przeznaczenie. Masz pewność, że stosując balustrady przemysłowe w zakładzie produkcyjnym lub warsztacie będą służyć przez długi okres czasu Tobie i pracownikom.

Wykorzystanie w praktyce balustrad przemysłowych

Jedną z naszych propozycji jest zastosowanie balustrad przemysłowych w projekcie organizacji miejsca w przestrzeni magazynowej. Można jednak również je wykorzystać w zakładzie produkcyjnym, warsztacie lub innego rodzaju przestrzeni technicznej. Uniwersalność balustrad przemysłowych polega również na modelu systemowym, czyli na projektowaniu ogrodzeń o różnorodnych kształtach zależnych od aktualnych potrzeb naszych Klientów. Poszczególne elementy balustrad z łatwością można łączyć. Dodatkowo oferujemy również furtkę, aby z łatwością dostać się do wyznaczonego obszaru.

Barierki ochronne BHP – cechy

Podobnie, jak wymieniony wyżej produkt - charakteryzują się one wysokim poziomem wytrzymałości, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie posiadamy ich trzy modele, które można dowolnie ze sobą łączyć.

Barierki ochronne BHP oferujemy w różnych wariantach - przykręcanych na stałe za pomocą śrub lub wyjmowane, które mają postać elementu mocowanego w tulejach wtykowych. Dodatkowo w zależności od przeznaczenia, można znaleźć u nas elementy ocynkowane ogniowo, co czyni je idealnymi w zastosowaniu na zewnątrz, a więc odpornymi na czynniki i warunki atmosferyczne. Z kolei barierki ochronne BHP do zastosowania wewnątrz są specjalnie powlekane.

Zastosowanie dostarczanych elementów

Przede wszystkim, tak jak zostało wspomniane już wcześniej, ochronne barierki BHP doskonale nadają się w sytuacjach, kiedy potrzebna jest kontrola tłumu. Na przykład podczas organizacji takich wydarzeń, jak koncerty, festiwale. Dodatkowo za ich pomocą nierzadko oddziela się ruch pieszy od samochodowego. Dzięki szybkiemu montażowi opisanych wyżej elementów, sprawdzą się również doskonale podczas organizacji kolejek.