Osłony na kable, przewody i rury

Osłony na przewody elektryczne, rury, kable i węże hydrauliczne skutecznie chronią instalację przed ruchem pieszym i samochodowym.

Wytrzymały materiał, funkcjonalna budowa, łatwość instalacji, efekty sygnalizacyjne – dzięki tym cechom maskownice gumowe usprawniają pracę oraz zapewniają bezpieczeństwo w firmie produkcyjnej, centrum logistycznym, na budowie, oraz w innych miejscach, w których niezbędna jest organizacja kabli oraz przewodów. Ze względu na swoją uniwersalność oraz łatwość montażu sprawdzą się również w sytuacjach wymagających szybkich i profesjonalnych działań.

Uniwersalne osłony na kable

Szeroki asortyment osłon gumowych pozwala na dobranie ochrony kabli, przewodów elektrycznych oraz rur niezależnie od ich ilości, miejsca czy instalacji.

Dostępne osłony jedno, dwu i trzy kanałowe umożliwiają organizację wielu kabli w jednym miejscu. Wygodna forma zwoju wraz z możliwością własnoręcznego przycięcia to natomiast sposób na zabezpieczenie kabli na dużych odległościach.

W ofercie znajdują się również osłony na kable oraz węże hydrauliczne w formie ramp, pełniących jednocześnie rolę progu zwalniającego. Maskownice kablowe nie tylko chronią przewody oraz rury, ale także ułatwiają przejazd pojazdów. Wykończone odblaskową farbą osłony gumowe stają się czytelnym efektem sygnalizacyjnym, a antypoślizgowa pokrywa zewnętrzna, w którą są zaopatrzone, dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo komunikacji na terenie budowy lub przedsiębiorstwa. W zależności od modelu wytrzymała konstrukcja umożliwia przejazd pojazdów nawet do 40 ton.

Osłony gumowe — testowane w sytuacjach awaryjnych

Instalacja kabli czy rur to konieczność nie tylko w przedsiębiorstwach, centrach logistycznych czy planowanych inwestycjach, ale także w przypadku nagłych wypadków oraz tymczasowych robót drogowych i awaryjnych. Niezbędna wtedy staje się również skuteczna osłona przewodów elektrycznych czy węży hydraulicznych, a brak czasu na długotrwały i skomplikowany montaż wymaga użycia sprawdzonych rozwiązań. 
Oferowane gumowe zabezpieczenia sprawdzą się idealnie jako praktyczne, tymczasowe osłony na węże hydrauliczne, rury i przewody elektryczne.

Wyjątkowo łatwy montaż oraz uniwersalność powodują, że wykonane z gumy maskownice stają się niezbędną częścią ekwipunku strażackich brygad, pracowników przepompowni i budów oraz innych miejsc, gdzie zdarzają się sytuacje awaryjne. Osłony gumowe można używać pojedynczo lub łączyć. Optymalne wymiary umożliwiają tworzenie funkcjonalnych, dopasowanych do aktualnych potrzeb zestawów.

Sprawdzona osłona na rury

Wykonanie modeli z różnorodnych, wysokiej jakości tworzyw sztucznych sprawia, że to niezawodny sposób na ukrycie i zabezpieczenie przewodów.

Wyselekcjonowane materiały to również gwarancja wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu osłony gumowe spełniać będą swoje zadanie przez długi czas, chroniąc rury i kable przed zniszczeniem. Osłony gumowe to sprawdzony element zabezpieczający kable i wszelkiego rodzaju przewody oraz rury przed ruchem pieszym i samochodowym.