Systemy piwniczne

System ścian działowych stanowi doskonałe rozwiązanie przy elastycznym wygradzaniu powierzchni do bezpiecznego przechowywania przedmiotów w piwnicach, garażach lub w innej przestrzeni.

System składa się ze standardowych elementów składowych, dzięki czemu łatwo go skompletować i rozbudować. System składa się z trzech rozwiązań modułowych typu F, FK i FP. Kombinacja wykorzystania tych paneli pozwala na maksymalne zabezpieczenie strefy przechowania. Bez względu na to, jaki system wybierzesz, wszystkie drzwi mają wzmocnioną konstrukcję, a strefa górna może być dodatkowo zabezpieczona sufitem. Obecne normy zapobiegania włamaniom wymagają zachowania maksymalnie 10-15 cm odstępu ściany od sufitu. Nasze górne sekcje pozwalają nam dostosować wysokość ściany magazynu do dostępnej przestrzeni, spełniając tym samym normy budowlane. Systemy F i FK można dociąć do żądanej wysokości. Aby ułatwić dostosowanie wysokości ściany do wszystkich rodzajów systemów w części górnej stosujemy ceowniki typu U.

Dostarczane drzwi są już zmontowane i stanowią odrębny moduł, którego instalacja jest prosta i bezproblemowa. Stosowana blacha jest pozbawiona ostrych krawędzi, przez co jest bezpieczna. System StoreRoom (panele i słupy) są malowane w kolorze jasnoszarym RAL 9018 . Kolor ten daje wrażenie większej przejrzystości. Jest to szczególnie istotne w ciemnych miejscach, czyli takich jak piwnice, garaże i strychy.