System zabezpieczeń regałów SafeStore

Axelent SafeStore stanowi gwarancję rozwiązania bezpiecznego, estetycznego i łatwego w użytkowaniu magazynu. Zamocowanie paneli systemu SafeStore do „pleców” regału paletowego zabezpiecza towar przed upadkiem, który mógłby spowodować zranienie personelu lub też uszkodzenie towaru.

Obecnie SafeStore jest stosowany we wszystkich magazynach, poczynając od małych obsługiwanych ręcznie do w pełni zautomatyzowanych z układnicami.

System SafeStore bazuje na sześciu panelach standardowych, które można dostosować do praktycznie wszystkich nowoczesnych systemów regałowych. Panele są zamocowane do regałów, za pomocą konsoli lub uchwytu i następnie skręcone śrubami w celu uzyskania wymaganej szerokości i wysokości.

W celu uzyskania optymalnego dopasowania panele można również docinać.

 

System zabezpieczeń regałów dostosowany do Twojego magazynu!

Zabezpieczenie magazynu SafeStoreto rozwiązane dostosowane do najwyższych wymagań. System paneli Safestore stosowany jest w magazynach każdej wielkości, gdzie towar składowany jest na wielopoziomowych regałach. Ten system zabezpieczeń pozwala na sprawne i bezpieczne składowanie i ściąganie towarów, bez ryzyka zsunięcia sięz dużej wysokości towaru składowanego na paletach. Dzięki zastosowaniu systemu paneli z siatki SafeStore, można uniknąć wypadków przy pracach magazynowych. Łącząc wspomniane zabezpieczenie regału razem z półkami z siatki ShelfStore można uzyskać przede wszystkim bezpieczny i prostszy sposób obsługi składowania towaru na regałach.

 

Bezpieczny magazyn – zabezpieczenie regału

System zabezpieczeń regałów SafeStore to wysokiej klasy produkt, który wykonany jest z wytrzymałych komponentów. Dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów, konsol i śrub system spełnia założenia ochrony ludzi przed upadkiem towarów z palet. Ważnym warunkiem jest wykonanie montażu zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji montażu producenta. Wysoka jakość wykonania paneli oraz elementów mocujących pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia wypadku podczas pracy związanej z załadunkiem i rozładunkiem towaru.

 

Zabezpieczenie regału – szybki i bezproblemowy montaż

Zabezpieczenie magazynu SafeStore, można w prosty i skuteczny sposób przymocować do konstrukcji regałów. Panele siatkowe SafeStore składają się z 6 standardowych rozmiarów, dzięki czemu można dopasować je do praktycznie każdej powierzchni. System można również modyfikować przez docinanie paneli, co powoduje że zabezpieczenie idealnie zostanie dopasowane do wszystkich instalacji regałowych niezależnie od producenta regału. Siatka przymocowana jest za pomocą specjalnych uchwytów, śrub, i konsol dystansujących odpowiednio solidnie, aby była w stanie utrzymać towar w razie jego wysunięcia. System zabezpieczeń SafeStore można również łatwo zdemontowaći ponownie złożyć w innej konfiguracji.