Ogrodzenia magazynowe X-Store

System X-Store składa się z paneli w dwóch wysokościach i sześciu szerokościach.

Panele stabilizowane są przez mocowanie do słupów oraz podpór niskich. Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność systemu można wykorzystać elementy do modyfikacji paneli w poziomie i pionie.

Na system X-Store skład się też wiele rozwiązań bram: uchylnych, przesuwnych, z poprzeczką w przejeździe lub bez poprzeczki. Bramy wyposażone są w różnego rodzaju zamknięcia począwszy od uchwytów na kłódkę, prostych zatrzasków po zamki cylindryczne z funkcją antypaniczną i patentową wkładką.

Do grupy wyrobów X-Store należy również system ścianek z wypełnieniami z płyt z tworzywa i blachy. Istnieje możliwość stosowania kombinacji różnych paneli w zależności od konkretnych wymagań użytkownika.

Panele z wypełnieniami z płyt z tworzywa i z blachy są dostępne w dwóch wysokościach oraz w czterech szerokościach standardowych.

 

Specjalistyczne ogrodzenia logistyczne

Profesjonalne systemy magazynowe X-Store zapewniają bezpieczną pracę, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ogrodzenia.

Ogrodzenia magazynowe, które znajdują się w naszej ofercie pomagają w logistycznym zagospodarowaniu przestrzeni magazynu. Ogrodzenia logistyczne, to produkt przeznaczony do użytkowania w różnego typu halach oraz na magazynach.

 

Szyte na miarę ogrodzenia do magazynu

Systemy magazynowe X-Store dają możliwość dopasowania ogrodzenia do magazynu. Mogą być one wykorzystywane zarówno w wielkopowierzchniowych halach, jak i mniejszych magazynach. Poszczególne elementy konstrukcyjne można ze sobą łączyć, co pozwala na odgradzanie dowolnych przestrzeni. Dzięki temu ogrodzenia logistyczne można dostosować do bieżących potrzeb, charakterystyki przechowywanych towarów, sposobu ich transportowania, czy wielkości magazynu. Mnogość rozwiązań: wiele rodzajów bram, możliwość wykorzystywania paneli w poziomie i pionie, czy różne typy ścianek lub podpór; pozwalają na optymalizację i idealną organizację przestrzenną magazynu. Ogrodzenia magazynowe X-Store to doskonałe rozwiązanie dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które cenią sobie innowacyjność, elastyczność i wysoką jakość.

 

Ogrodzenia do magazynu – bezpieczne systemy magazynowe X-Store

Ogrodzenia magazynowe X-Store umożliwiają zbudowanie infrastruktury, która usprawnia i pozwala zorganizować pracę na magazynie. Ogrodzenia wykonane zostały z wysokiej klasy, wytrzymałych komponentów, dzięki czemu są bardzo solidne i mają stabilną konstrukcję. Ogrodzenia do magazynu zapewniają przede wszystkim nieocenioną ochronę dla pracowników i osób znajdujących się w obiekcie przez ograniczenie dostępu do miejsc niebezpiecznych i wyznaczenie miejsc przebywania dla osób postronnych. Systemy magazynowe X-Store sprawiają, że magazyn jest bezpiecznym miejscem pracy. System paneli z siatki doskonale nadaje się również do ochrony mienia przez wydzielenie strefy dla produktów cennych.

 

Ogrodzenia magazynowe – szybki i bezproblemowy montaż

Ogrodzenia do magazynu X-Store, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii podczas procesu produkcji oraz nowoczesnych rozwiązań praktycznych, są bardzo łatwe do zainstalowania. Każde elementy można połączyć ze sobą.Cała konstrukcja może być również w każdym momencie dowolnie modyfikowana. Żadnych problemów nie stanowi również demontaż ogrodzenia do magazynu. Dzięki temu systemy magazynowe mogą być transportowane w dowolne miejsce.

 

Ogrodzenia logistyczne – profesjonalne doradztwo

Firma INFO-PROTECToferuje również specjalistyczne doradztwo dotyczące ogrodzenia do magazynu. Poza wykonaniem projektu, specjaliści służą także fachową poradą.Możliwy jest również przyjazd do klienta i wykonanie pomiarów.Ponadto zamówione systemy magazynowe X-Store dostarczane są pod wskazany adres na ternie Polski oraz mogą na życzenie zostać zamontowane. INFO-PROTECT zapewnia również usługi gwarancyjne oraz pogwarancyjne.