Wyposażenie magazynów

Akcesoria magazynowe i na halę produkcyjną

magazyn logistyka bezpieczenstwo

Uzupełnieniem oferty, które pozwala na jeszcze lepsze wyposażenie magazynu w zabezpieczenia przestrzeni magazynowej stanowią odbojnice, barierki techniczne oraz różnego rodzaju osłony techniczne.

W ofercie posiadamy także bogatą gamę akcesoriów takich jak lustra, taśmy i profile ochronne bez których niemożliwe jest kompletne wyposażenie magazynu, a produkcja nie mógłaby prawidłowo funkcjonować.

Po szczegóły oferty zapraszamy tutaj.

Kompleksowe wyposażanie magazynów i ich zabezpieczanie

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na bezpieczeństwo ma wyposażenie magazynu logistyka w dodatkowe elementy zwiększające bezpieczeństwo oraz akcesoria magazynowe. Dobrze przemyślana i solidnie zaopatrzona w ochronne rozwiązania przestrzeń magazynowa zabezpiecza tak same towary, jak i pracowników poruszających się pomiędzy regałami. Aby hale użytkowane przez naszych Klientów były przyjaznym miejscem pracy i ułatwiały bezproblemowe przechowywanie produktów, proponujemy wyposażenie magazynów w szeroki wachlarz modułowych zabezpieczeń przygotowanych we współpracy z marką LJ-Solution.

Wytrzymałe osłony do magazynu w naszej ofercie

Ważnym elementem oferowanego wyposażenia są osłony do magazynu w dużej ilości praktycznych wariantów. W wielu przestrzeniach doskonale sprawdzają się końcowe osłony regałów zaprojektowane jako dodatkowa, odczołowa ochrona przed pojazdami (zwłaszcza wózkami widłowymi). Są to regulowane osłony do magazynu z czarnymi, dobrze widocznymi pasami na żółtym tle. Świetnym uzupełnieniem wyposażenia magazynu często okazują się również zestawy składające się z ram końcowych, relingów typu C oraz bloków zabezpieczających.

wyposazenie magazynu oslonywyposazenie magazynu lustro

Chętnie wybierane przez Klientów i rekomendowane przez naszych specjalistów akcesoria i wyposażenie magazynowe to także osłony kolumn z tworzywa sztucznego. Chronią one kolumny i słupy m.in. przed pojazdami transportowymi oraz wózkami widłowymi. Zabezpieczenia te powstają z modyfikowanego polietylenu, dzięki czemu są w stanie przetrwać nawet silne uderzenia. Z kolei dwa pasy mocujące gwarantują łatwy i trwały montaż.

W ramach wyposażania hal produkcyjnych oraz magazynowych często proponujemy też pionowe osłony regału z wysokiej jakości polietylenu, które można zainstalować bez wiercenia otworów w podłożu (dwoma paskami Velcro). Ten typ produktu to trwałe zabezpieczenie gwarantujące elastyczną amortyzację, chroniące podłogę przed uszkodzeniem. Warto zadbać o wyposażenie magazynowe najwyższej jakości.

Akcesoria magazynowe w ofercie Info-Protect.pl to również rurowe osłony pionowe mocowane do ściany i podłogi, barierki techniczne do magazynu oraz osłony HD. Ten ostatni typ produktu to wyposażenie magazynu, odznacza się wysoką wszechstronną uniwersalnością i polecamy go wszędzie tam, gdzie niezbędne jest absorbowanie wstrząsów, np. w dokach załadunkowych czy na rampach.

Wyposażene magazynów: akcesoria dodatkowe

Wśród proponowanych przez Info-Protect.pl zabezpieczeń, musiały znaleźć się także powszechnie stosowane odbojnice do magazynu. Jednym z podstawowych rozwiązań są tu odbojnice proste i narożne ø76 mm wykonane ze stali. To wyposażenie magazynu, które służy do oddzielania ruchu osób od ścieżki wyznaczonej dla wózków widłowych i innych pojazdów. Stanowią trwałe zabezpieczenie pracowników oraz towarów. Szeroki wachlarz rozmiarów pozwala nam na wyposażanie magazynów i hal produkcyjnych w bardzo dobrze dopasowane odbojnice, odporne nawet na najsilniejsze uderzenia. Mogą być one stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Brak spawów (gięcie z jednego elementu) oraz duża grubość gwarantują perfekcyjną wytrzymałość.

wyposazenie magazynu osłony ścianmetody zabezpieczenia magazynu

Oferowane wyposażenie magazynu obejmuje wiele dodatkowych wariantów, m.in. odbojnice do magazynu z amortyzacją - czyli dodatkowymi elementami wykonanymi z poliuretanu. Taka ochrona zachowuje elastyczność nawet po wielu latach użytkowania. Jest też odporna na promieniowanie UV i pozwala na nieznane odchylenie odbojnicy, pochłaniając siłę uderzenia.

W wielu firmach niezbędne jest też zamontowanie odbojnic z osłoną antynajazdową. Sprawdzają się one szczególnie dobrze w miejscach składowania. Ponadto katalog wyposażenia magazynu, akcesoriów magazynowych i zabezpieczeń obejmuje odbojnice wyjmowane, narożne z dodatkowymi wzmocnieniami, odbojnice słupowe (również z amortyzacją), słupowe, wózkowe oraz rurowe.

Szeroki wybór akcesoriów i elementów ochronnych

Dzięki współpracy z LJ Solutions, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom bardzo szeroki wachlarz wyposażenia magazynowego. Odbojnice i osłony uzupełniane są przez barierki techniczne oraz profile ochronne magazynowe, pełniące zarówno funkcję ostrzegawczą, jak i bezpośrednie, fizycznie zabezpieczające wybrane punkty. Profile poliuretanowe doskonale nadają się do instalacji na narożach, krawędziach i występach tak wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W naszej ofercie, oprócz klasycznych profili ochronnych magazynowych znajdują się również modele magnetyczne, wyposażenie magazynu pozwalające na bardzo łatwy montaż do stalowych powierzchni.

Dla dodatkowego wizualnego zabezpieczenia newralgicznych punktów hali, polecamy także taśmy ochronne do magazynu w wersji fotoluminescencyjnej. Mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników warto też postawić na taśmy antypoślizgowe.

Poruszanie się po hali ułatwią także lustra do magazynu, pozwalające na sprawniejszą pracę zarówno operatorom wózków, jak i pracownikom w ich otoczeniu. Wyposażenie magazynu w lustra obserwacyjne pozwalaja na skuteczniejsze śledzenie ruchu pojazdów oraz pracy innych maszyn. Ogromną zaletą luster magazynowych jest też możliwość wykluczenia martwych pól.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że duża ilość elementów ochronnych i akcesoriów magazynowych stwarza trudności w wyborze optymalnego rozwiązania osobom niedoświadczonym. Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać potrzebne wyposażenie do Twojego magazynu. Na co dzień pomagamy naszym Klientom w wyborze najskuteczniejszych rozwiązań, a także projektujemy i montujemy zabezpieczenia w magazynach i halach produkcyjnych w całej Polsce.