Facebook LinkedIn

System półek na regały ShelfStore

System ShelfStore jest praktycznym i wytrzymałym systemem półek siatkowych w różnych wymiarach, który może być użyty do składowania małych elementów, jak i całych palet.

Na półkach z siatki nie gromadzi się kurz, siatka przepuszcza światło i wodę, co jest warunkiem koniecznym przy używaniu niektórych przeciwpożarowych systemów zraszających. Wszystkie części systemu ShelfStore zostały zaprojektowane w taki sposób, aby obsługa była jak najbezpieczniejsza i najprostsza.

Na przykład siatka osadzona jest na górnej krawędzi półki, co umożliwia łatwe i swobodne układanie oraz ściąganie towaru. Część przednia (kątownik) w kształcie litery ”L” zapewnia pewne osadzenie półek w regale bez konieczności mocowania jej śrubami, co znacznie ułatwia pracę przy modyfikacji i rozbudowie magazynu.

 

System półek ShelfStore dostosowany do większości rodzajów regałów paletowych

System półek ShelfStore na regały to rozwiązanie wysoce funkcjonalne, pozwalające nie tylko na łatwiejsze przenoszenia czy układanie towarów, ale także przystosowane do różnych warunków panujących w halach magazynowych. Półki z siatki mogą być wykorzystywane przy składowaniu przedmiotów w każdym rodzaju magazynów – zarówno w halach wielkopowierzchniowych, jak i małych składach. Swoje przeznaczenie znajdują także przy budowie regałów wielopoziomowych. Duża nośność półek w połączeniu z każdym regałem paletowym stanowi doskonałe i pewne rozwiązanie. Takie połączenie jest gwarancją bezpiecznej pracy, także przy składowaniu towarów na wysokich regałach wielopoziomowych.

Półki na regały magazynowe ShelfStore wchodzące w skład nowoczesnych systemów składowania, wykonane są wytrzymałych materiałów, pozwalających na wykorzystanie ich także przy magazynowaniu ciężkich przedmiotów. Dodatkowo występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem ich wielkości do określonej konstrukcji regału paletowego. To rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które poszukuje prostego i niezawodnego systemu składowania towarów.

 

Bezpieczne systemy składowania ShelfStore

System półek siatkowych ShelfStore zapewnia łatwiejsze układanie i zdejmowanie towarów, a tym samym bezpieczniejszą pracę w magazynie. Półki na regały wyprodukowane zostały z komponentów bardzo dobrej jakości. Dzięki temu są one niezwykle wytrzymałe i odporne na wilgoć, niskie czy wysokie temperatury, oraz poprzez ocynkowanie zabezpieczone są przed korozją. Ponadto cały system półek na regały gwarantuje bardzo wygodne użytkowanie i jest wyjątkowo praktyczny.

 

System półek siatkowych ShelfStore – bezproblemowa i szybka instalacja

System półek na regały ShelfStore zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w szybki i efektywny sposób mogły zostać zmontowane. Nowoczesne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas, a także gwarantują również możliwość bezproblemowego demontażu, modyfikowania oraz rozbudowywania. Tego typu systemy składowania są niezwykle praktyczne podczas pracy z towarami o różnych gabarytach. Bezproblemowa i szybka instalacja, to spore ułatwienie i jednocześnie wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnych, rozwiązań magazynowych.

 

System półek siatkowych – specjalistyczne doradztwo i wdrożenie projektu

Firma INFO-PROTECT, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przedstawia ofertę systemów składowania, dokładnie zoptymalizowane do danej charakterystyki magazynu i towarów, które maja być w nim składowane.

Wybierając nasze półki na regały decydujecie się Państwo na profesjonalną obsługę na każdym etapie zamówienia. Oferujemy doradztwo przed wyborem zastosowanego rozwiązania, profesjonalny montaż oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Półki stanowią nieodłączny element efektywnego systemu składowania w każdym magazynie.